קטגוריות
כללי

התראת ניתוק

לקוח יקר,

כידוע לך, אנחנו אוהבים אותך.

אמנם כבר אין צורך לחזור על כך אחרי עשרות או מאות פעמים שבהן אמרנו זאת במפורש ובמרומז וגם הוכחנו את רצינותנו באינספור מעשים.

אבל במערכת יחסים מוצלחת אסור שתהיה שאננות, ולכן אנחנו שוב מזכירים לך את מה שהיה תמיד מובן מאליו גם לך וגם לנו מאז אותו רגע של אהבה ממבט ראשון, שבו ניגשת אל הדוכן שלנו וחתמת על מסמכי ההצטרפות.

עם זאת, לצערנו, מה שהיה ועודנו קיים בינינו לא יוכל להימשך במתכונת הנוכחית.

המצב הכלכלי במשק, יחד עם החלפת ההנהלה הבכירה בחברה, הביאו לבחינה מחדש של המודל העסקי שלנו ולתכנון צמצומים דרסטיים בהוצאות השוטפות.

כפי שבוודאי שמת לב במשך השנים, הטיפוח השוטף של הקשר הרומנטי איתך, כמו גם עם שאר לקוחותינו, עולה כסף רב וכרוך במאמץ לוגיסטי ניכר.

ולכן, כחלק מהשינויים הצפויים, אנחנו נאלצים להביא לידיעתך שהחל מתחילת החודש הבא לא נאהב אותך יותר.

בכל האמור לצד שלנו ביחסים, הקשר איתך יעבור למתכונת קורקטית בלבד. עם זאת, אתה רשאי להמשיך לאהוב אותנו באותה עוצמה כבעבר, ואנחנו כמובן נשמח אם תישאר נאמן לנו עד כלות הנשימה גם בהיעדר מחויבות והשקעה דומות מכיווננו.

למען הסר ספק, השינוי הצפוי אינו משליך בדבר על מה שהיה בינינו כל השנים, ואין לפרש את החלטתנו באופן שגוי כאילו כל מה שאמרנו ועשינו היה רק העמדת פנים לצורך שימור לקוחות. הרגשות שלנו אליך היו תמיד אמיתיים וחזקים — והם יישארו כאלה עד לשעה 23:59:59 ביום האחרון של החודש הנוכחי.

אנו מקווים להבנתך, ומצפים לנצל איתך עד למקסימום את זמן האיכות שנותר לנו יחד.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s