קטגוריות
כללי

2022-06-03

יש לי חדשות רעות וחדשות טובות, אמר ראש העיר. החדשות הרעות הן שהרכבת התחתית אכן לא תיפתח לעולם, כמו שטענו רואי השחורות; איבדנו את השליטה בפרויקט, נכשלנו באופן טוטלי ובלתי הפיך, ועל כך אני מתנצל מעומק לבי בפני הציבור. מצד שני, אני שמח לבשר שכל אלה שאמרו שהמערכת הזאת לעולם לא תשרת אף אחד — טעו. בימים אלה אנחנו עובדים על תוכנית חדשה להסבת המנהרות לרשת חדשנית של קטקומבות שיהפכו לבית הקברות הראשי של המטרופולין. גם קטני האמונה ייקברו שם כמו כולם, וינוחו על משכבם בשלום שלא יופר על ידי שאגתה של שום רכבת.

I have bad news and good news, said the mayor. The bad news is that the subway system will indeed never be opened, just like the doomsayers have been saying all along; we have lost control over the project, we have failed totally and irredeemably, and for that I apologize to the public from the bottom of my heart. On the other hand, I am pleased to announce that all those who said that the system would never serve anyone — were wrong. These days we are working on a new plan for converting the tunnels into a cutting-edge network of catacombs, which will become the primary metropolitan cemetery. The skeptics, too, will be buried there like everyone else, and will rest in peace — a peace that will never be disturbed by the roar of any train.

3 replies on “2022-06-03”

אולי נוסיף עוד משהו, בהנחה שהמטרופולין הוא אגד ערים 'דן', לא חובה – אבל אם כן, יהיה מקום לכולם להתחבא בזמן הפצצה מסיבית של העיר, פצצות אטומיות וכו'

אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s