קטגוריות
כללי

2022-09-06-2

לקוח יקר,

מערכת ניטור הרגשות שלנו זיהתה אצלך בימים האחרונים רמה גבוהה מהרגיל של שנאת חיים, ומצאנו לנכון ליצור עמך קשר על מנת לוודא שמצבך לא מידרדר מתחת לקו האדום שהגדרת בעת ההצטרפות לשירות.

כפי שביקשת במפורש באמצעות סימון התיבה "תזכירו לי איך הדברים עובדים באמת", אנחנו רוצים לחדד עבורך בקצרה את ההבדל בין תחושותיך — הלגיטימיות בהחלט, למרות היותן מוטעות בבסיסן — לבין המציאות.

שנאת החיים שתקפה אותך לאחרונה נובעת למעשה מכשל פסיכולוגי נפוץ, שבו מופנה הזעם על מועקות הקיום אל הכתובת הלא נכונה: אתה אולי מרגיש שאתה שונא את החיים, אבל למעשה אתה רק שונא לחיות. אנחנו יכולים להבטיח לך שאת החיים עצמם אתה אוהב, אוהב מאוד. זו עובדה שעליה מעידים נתונים עקביים ביותר שנאספים עליך באמצעות האפליקציה.

מה ההבדל, אתה שואל? בערך כמו ההבדל שבין חיזור לבין חיי נישואין. מצד אחד החיים כרעיון, כאידיאל, כמשהו יפה שעומד גבוה על המרפסת בליל ירח בעודך מביט אליו מלמטה בערגה; ומצד שני החיים כפי שהם נראים לאחר שטיפסת על המגדל ונכנסת אל חדר השינה, כשאתה מותיר מאחוריך את הלילה והירח והמרפסת ומתחיל להבין שהגעת למקום שונה מאוד, שממנו כבר לא תצא יותר.

לקוח יקר, אתה שונא לחיות. אתה שונא לבצע את רובן ככולן של הפעולות הכרוכות במימוש החיים. והאמת היא שגם אנחנו מרגישים כמוך. אבל מה שמחזיק אותנו כאן, וצריך להחזיק גם אותך, הוא הידיעה שהחיים לא אשמים. הם מיואשים מהמצב בדיוק כמוך. הם לא ביקשו שיחיו אותם ככה, ואין כל קשר הכרחי בינם לבין השיטות הברבריות שבאמצעותן מנסה האנושות להוציא אותם מן הכוח אל הפועל. לידיעתך, אפשר לחיות בלי לדעת מה זה חיים, ואפשר להעריך את החיים בלי לחיות, ואפשר גם (זה מה שאנחנו מציעים לך) לחיות בלי לקחת את זה ללב, כדי שיישאר בלב כמה שיותר מקום לחיים עצמם.

אנו נאלצים להגביל את דברי העידוד הללו ולסיים אותם כאן, בהתאם לתנאי מסלול "אקונומי פלוס" שאליו אתה משויך. כולנו מקווים שפעולה זו תספיק כדי להחזירך לתלם מבחינה רגשית ותודעתית. במידה ותרצה לקבל מידע על צעדים מעשיים מעבר לאמור לעיל, תוכל לשדרג את המסלול שלך או לבצע רכישה חד-פעמית של חבילת עצות מתקדמת בהתאם לצרכיך.

נשמח לעמוד תמיד לשירותך, ולחיות יחד איתך גם כשקשה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s